František Holdosi - Prašná brána - dle akvarelu J. Šetelíka

Olej na dřevě, 46x50 cm. Signováno vpravo dole Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

František Holdosi
153494. Prašná brána - dle akvarelu J. Šetelíka
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč