František Hoplíček - Matka s dítětem

Olej na kartonu, 94x60 cm. Signováno vlevo dole Frant. Hoplíček. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 113 cm

o autorovi: 1890 – 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

151378. Matka s dítětem
Dražba ukončena:14.12.2025 21:49:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč