František Hoplíček - Orání po žních

Olej na kartonu, 42x50 cm. Signováno vlevo dole F. Hoplíček 44. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 – 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

300274. Orání po žních
Dražba ukončena:26.08.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč