František Hoplíček - Podzimní ráno

Olej na kartonu, 38x52 cm. Signováno vpravo dole F. Hoplíček. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1890 – 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

154491. Podzimní ráno
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč