František Hoplíček - Ze žní

Olej na kartonu, 25x36 cm. Signováno vpravo dole F. Hoplíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1890 – 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

94209. Ze žní
Dražba ukončena:30.04.2023 20:54:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč