František Hoplíček

52308. Žena v hanáckém kroji

popis: Kolorovaná litografie, 49x35 cm. Signováno vpravo nahoře F. Hoplíček. 20.11.1944 Olomouc. Rámováno, zaskleno.

Pozn.: Rám i list mírně poškozeny.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 20:54:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč