František Horký

37865. Břízky u chalup

popis: Olej na plátně, 28x47 cm. Signováno vpravo dole F. Horký. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:19:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 08.11.2019 22:58:19 1534