František Horký - Čertovka

Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vpravo dole Fr. Horký. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

58466. Čertovka
Dražba ukončena:28.04.2021 20:34:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč