František Horký - Kachna za letu

Akvarel, 18x25 cm. Signováno vlevo dole Fr. Horký. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

303467. Kachna za letu
Dražba ukončena:03.02.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.02.2020 20:08:23 118