František Horký - Růže ve váze

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole Horký, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

16965. Růže ve váze
Dražba ukončena:01.03.2018 21:49:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč