František Horký

302484. V horách

popis: Olej na kartonu. 27x36 cm. Signováno vpravo dole Fr. Horký. Rám, sklo.

pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90.000 Kč.

dražba ukončena: 03.12.2019 20:02:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč