František Horký

12270. Výhled do kraje

popis: Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vpravo dole Fr. Horký, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 19:08:04

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 900 Kč