František Hudeček - Malý pasáček

Olej na plátně, 60x75 cm, signováno vlevo dole Fr. Hudeček 32, nerámováno.

1909, Němčice u Holešova - 1990
Student UMPRUM v letech 1928-1931. Ve svých malbách se snaží o to, aby jeho výraz byl stejně malířský jako psychický. Nejvíce soustředění pak ukazuje v kresbách. Četné výstavy na našem území.

5542. Malý pasáček
Dražba ukončena:29.09.2016 18:55:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč