František Hudeček

51722. Malíř

popis: Kombinovaná technika, 9x13 cm. Signováno vlevo dole Fr. Hudeček. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1909 - 1990
Narodil se v Němčicích u Holešova. Studoval pražskou UMPRUM. Věnoval se malbě i grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 21:30:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč