František Jakub - Alegorie

Kombinovaná technika, 26x16 cm. Signováno vpravo dole F. Jakub. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1875 - 1940
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u profesorů Pirnera a Hynaise. Tvořil pod vlivem francouzského malíře Le Sidanera. V době světové války restauroval fresky v chrámu sv. Mikuláše v Praze. Hojně vystavoval doma i v cizině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

48782. Alegorie
Dražba ukončena:27.08.2020 22:18:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč