Kombinovaná technika, 26x16 cm. Signováno vpravo dole F. Jakub. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1875 - 1940
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u profesorů Pirnera a Hynaise. Tvořil pod vlivem francouzského malíře Le Sidanera. V době světové války restauroval fresky v chrámu sv. Mikuláše v Praze. Hojně vystavoval doma i v cizině.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč