František Jakub - Chalupa v polích

Olej na kartonu, 25x33 cm, signováno vpravo dole Jakub 1903, rám, zaskleno.

o autorovi: 1875 - 1940
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u profesorů Pirnera a Hynaise. Tvořil pod vlivem francouzského malíře Le Sidanera. V době světové války restauroval fresky v chrámu sv. Mikuláše v Praze. Hojně vystavoval doma i v cizině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

15567. Chalupa v polích
Dražba ukončena:24.01.2018 22:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč