František Jakub - Matka s dítětem na pastvě

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole F. Jakub. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1875 - 1940
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u profesorů Pirnera a Hynaise. Tvořil pod vlivem francouzského malíře Le Sidanera. V době světové války restauroval fresky v chrámu sv. Mikuláše v Praze. Hojně vystavoval doma i v cizině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

110332. Matka s dítětem na pastvě
Dražba ukončena:28.01.2024 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč