Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole F. Jakub. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1875 - 1940
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u profesorů Pirnera a Hynaise. Tvořil pod vlivem francouzského malíře Le Sidanera. V době světové války restauroval fresky v chrámu sv. Mikuláše v Praze. Hojně vystavoval doma i v cizině.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč