František Jakub - Na vesnici

Olej na kartonu, 50x59 cm. Signováno vpravo dole F.Jakub. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1875 - 1940
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u profesorů Pirnera a Hynaise. Tvořil pod vlivem francouzského malíře Le Sidanera. V době světové války restauroval fresky v chrámu sv. Mikuláše v Praze. Hojně vystavoval doma i v cizině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

300906. Na vesnici
Dražba ukončena:20.09.2019 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč