Olej na kartonu, 50x59 cm. Signováno vpravo dole F.Jakub. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1875 - 1940
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u profesorů Pirnera a Hynaise. Tvořil pod vlivem francouzského malíře Le Sidanera. V době světové války restauroval fresky v chrámu sv. Mikuláše v Praze. Hojně vystavoval doma i v cizině.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč