František Jelínek - Dívčí akt

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vlevo dole F. Jelínek 39, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1908 – 1990

6951. Dívčí akt
Dražba ukončena:25.01.2017 20:07:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč