František Jelínek - Večerní Týnský chrám

Olej na desce, 30x23 cm. Signováno vpravo dole Fr. Jelínek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1908 – 1990

108653. Večerní Týnský chrám
Dražba ukončena:07.01.2024 20:56:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč