František Jelínek - Vyorávání brambor

Olej na překližce, 30x43 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu štítek díla.

o autorovi: 1908 – 1990

10687. Vyorávání brambor
Dražba ukončena:01.06.2017 18:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč