František Jelínek

35063. Založení velkolomu Medard II

popis: Olej na plátně, 70x150 cm. Signováno vlevo dole Jelínek 1957. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

zbývá: 2 dnů, 9 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 28.08.2019 19:03:25 2042