František Jelínek - Založení velkolomu Medard II

Olej na plátně, 70x150 cm. Signováno vlevo dole Jelínek 1957. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1908 – 1990

35063. Založení velkolomu Medard II
Dražba ukončena:25.09.2019 19:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč