František Jelínek

35063. Založení velkolomu Medard II

popis: Olej na plátně, 70x150 cm. Signováno vlevo dole Jelínek 1957. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:29:22

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč