František Jiroudek - Divadelní scéna

Akvarel, 37x32 cm, signováno vpravo dole Jiroudek 43, rám, pasparta, zaskleno.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6467. Divadelní scéna
Dražba ukončena:30.11.2016 20:35:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč