František Jiroudek - Jarní krajina

Olej na plátně, 50x50 cm, signováno vpravo dole, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Získáno přímo od autora.

1638. Jarní krajina
Dražba ukončena:26.11.2014 21:21:52
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč