František Jiroudek - Kosatce ve váze

Olej na plátně, 80x60 cm, signováno vlevo dole Jiroudek, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

4380. Kosatce ve váze
Dražba ukončena:31.03.2016 18:52:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:31 000 Kč