František Jiroudek - Kozákov

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vlevo dole Jiroudek 44, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Rám poškozen.

3243. Kozákov
Dražba ukončena:25.11.2015 21:54:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč