František Jiroudek - Krajina v kopcích

Olej na kartonu, 50x69 cm, signováno vlevo dole Jiroudek, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6288. Krajina v kopcích
Dražba ukončena:27.10.2016 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč