František Jiroudek - Ležící akt

Olej na plátně, 64x81 cm, signováno vpravo dole F. Jiroudek, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6247. Ležící akt
Dražba ukončena:27.10.2016 21:28:16
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:14 000 Kč