František Jiroudek - Rozkvetlý sádek

Olej na plátně, 70x125 cm, signováno vlevo dole Jiroudek 1955, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Sbírka PhDr. Čestmíra Císaře (1920-2013).

1851. Rozkvetlý sádek
Dražba ukončena:28.01.2015 20:46:43
Vyvolávací cena:4 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč