František Jiroudek - U Litoměřic

Olej na plátně, 100x147 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1958.

Pozn.: Jiroudek měl tento obraz ve svém vlastnictví až do roku 1972, kdy jej daroval manželovi současné majitelky.

690. U Litoměřic
Dražba ukončena:27.11.2013 20:38:11
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč