František Jiroudek - Ve vinohradu

Olej na plátně, 42x31 cm, monogramováno vpravo dole FJ, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Obraz získal otec současného majitele přímo od malíře, s kterým se přátelil.

3080. Ve vinohradu
Dražba ukončena:26.11.2015 18:34:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč