František Jiroudek - Vinařské zátiší

Olej na překližce, 40x59 cm, signováno vlevo dole Jiroudek 86, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: V malbě slabé prasklinky dle struktury překližky. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

2183. Vinařské zátiší
Dražba ukončena:26.03.2015 22:46:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč