František Jiroudek - Hana K.

Olej na plátně, 100x60 cm. Signováno vpravo dole Jiroudek 46. Olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Zezadu autorský přípis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

34095. Hana K.
Dražba ukončena:27.06.2019 21:04:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč