František Jiroudek

38216. Herci- postavy

popis: Olej na plátně, 88x61 cm. Signováno vlevo dole F. Jiroudek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230.000 Kč.

dražba ukončena: 28.11.2019 21:09:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 130 000 Kč