František Jiroudek - Krajina

Akvarel, 38x60 cm. Signováno vlevo dole F.Jiroudek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

300150. Krajina
Dražba ukončena:21.08.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč