František Jiroudek - Krajina s rybníčkem

Akvarel, 36x50 cm, signováno vpravo dole F. Jiroudek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

12127. Krajina s rybníčkem
Dražba ukončena:29.06.2017 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč