František Jiroudek

12127. Krajina s rybníčkem

popis: Akvarel, 36x50 cm, signováno vpravo dole F. Jiroudek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč