František Jiroudek

12155. Portrét ženy

popis: Olej na plátně, 70x50 cm, signováno vpravo nahoře F. Jiroudek 44, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč