František Jiroudek

36477. U sadu

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Jiroudek. Rám.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230.000 Kč.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 10 000 Kč