František Jiroudek - Večerní program

Akvarel, 20x35 cm. Monogramováno vlevo dole F. J. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

68852. Večerní program
Dražba ukončena:25.11.2021 20:58:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč