František Jiroudek - Vodní nádrž

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole Jiroudek. Rám.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

22702. Vodní nádrž
Dražba ukončena:27.09.2018 20:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč