František Jiroudek

12136. Z divadelní šatny

popis: Akvarel, 18x25 cm, mongramováno vpravo dole FJ 45, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:18:49

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 29. 6. 2017 22:13:49 754
600 Kč 2. 6. 2017 12:03:28 2272