František Jiroudek - Z divadelní šatny

Akvarel, 18x25 cm, mongramováno vpravo dole FJ 45, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

12136. Z divadelní šatny
Dražba ukončena:29.06.2017 22:18:49
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.06.2017 22:13:49 754
600 Kč 02.06.2017 12:03:28 2272