František Jiroudek

51576. Zátiší

popis: Kombinovaná technika, 30x20 cm. Signováno vpravo dole F. Jiroudek. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230.000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 16 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen