František Jiroudek - Zimní krajina

Olej na kartonu, 27x60 cm. Signováno vlevo dole Jiroudek. Rám, sklo.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

25172. Zimní krajina
Dražba ukončena:29.11.2018 18:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč