František Josef Kraus - V lóži

Olej na překližce, 34x38,5 cm, signováno vpravo dole F. J. Kraus, rám, zaskleno.

1904, Hodolany u Olomouce
Student ČVUT v Praze (prof. O. Blažíček). Poté se učil na AVU (1932-1934; prof. T. F. Šimon). Soukromě studoval v Paříži, Bruselu a v Mnichově. Studijně cestoval po Evropě i severní Africe. Zabývá se krajinomalbou, architekturou a chrámovými interiéry.

3762. V lóži
Dražba ukončena:28.01.2016 19:50:44
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 100 Kč