František Josef Kraus - Beduíni

Olej na plátně, 56x72 cm. Signováno vpravo dole F.J. Kraus. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1904-1976
Narodil se v Hodolanech u Olomouce. Studoval v Praze na ČVUT u prof. Blažíčka a na AVU u prof. Šimona. Ve studiích pokračoval soukromě v Paříži, Bruselu a Mnichově. Studijní cesty podnikl po Evropě a Severní Africe. Maloval krajiny, architektury a chrámové interiéry.

35510. Beduíni
Dražba ukončena:25.09.2019 23:03:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč