František Josef Kraus - Jeseníky

Olej na plátně, 90x160 cm, signováno vlevo dole F.J. Kraus, olištováno.

o autorovi: 1904-1976
Narodil se v Hodolanech u Olomouce. Studoval v Praze na ČVUT u prof. Blažíčka a na AVU u prof. Šimona. Ve studiích pokračoval soukromě v Paříži, Bruselu a Mnichově. Studijní cesty podnikl po Evropě a Severní Africe. Maloval krajiny, architektury a chrámové interiéry.

15353. Jeseníky
Dražba ukončena:24.01.2018 18:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 24.01.2018 16:47:23 2430