František Kaláb - Akt ženy

Kresba tuší na papíře, 31x21 cm. Signováno vpravo dole Kaláb 35. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu přípis.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1908-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč.

114795. Akt ženy
Dražba ukončena:21.04.2024 21:03:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč