František Kaláb

52007. Bitevní vřava

popis: Kombinovaná technika, 37x27 cm. Signováno vpravo dole Kaláb 44. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč