František Kaláb - Jižní krajina

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Kaláb. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč.

25261. Jižní krajina
Dražba ukončena:29.11.2018 20:00:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:17 000 Kč