František Kaláb - Venkovské stavení

Olej na kartonu. 52x47 cm. Monogramováno vpravo dole K. 28. Rámováno, paspartováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Pozn.: pasparta v místech poškozena vodou.

o autorovi: 1908-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč.

41076. Venkovské stavení
Dražba ukončena:27.02.2020 20:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč